Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk znana jest telewidzom z programu Nasz nowy dom, który emitowany jest na antenie telewizji Polsat. Kobieta wzięła również udział w tanecznym show Taniec z gwiazdami. Czym na co dzień zajmuje się sympatyczna blondynka? Jeśli jesteście ciekawi informacji na temat życia prywatnego oraz zawodowego Martyny Kupczyk, czytajcie dalej.

Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk z zawodu jest architektem. Kobieta pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, ale na co dzień przebywa w Warszawie. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie studiowała na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Od 2012 roku prowadzi biuro projektowe „eMKa”, którego siedziba znajduje się na warszawskim Mokotowie. Drugie biuro znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim.

Firma świadczy usługi architektoniczne w zakresie aranżacji wnętrz, projekty domów jednorodzinnych i małych obiektów użyteczności publicznej. Zajmuje się również projektowaniem wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz publicznych. Oprócz tego oferuje kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od układu funkcjonalnego poprzez projekt koncepcyjny, opracowanie techniczne, dobór materiałów, wycenę inwestycji aż po nadzór autorski nad realizacją.

Prywatnie Martyna Kupczyk jest mamą kilkuletniej dziewczynki Kornelii. Ponieważ kobieta chroni swoją prywatność, nie wiadomo kto jest jej partnerem. Na prywatnym koncie na Facebooku sympatyczna pani architekt ma ustawiony status „wolny”.

Martyna Kupczyk — Nasz nowy dom

Martyna Kupczyk jako architekt znana jet przede wszystkim z programu telewizji Polsat Nasz nowy dom, gdzie zajmuje się projektowaniem przestrzeni. Jej projekty zawsze cieszą się dużym uznaniem, a Kupczyk wraz z prowadząca Katarzyną Dowbor, są niezwykle lubiane przez fanów programu.

Martyna Kupczyk — Taniec z gwiazdami

W 2018 roku Martyna Kupczyk wzięła udział w 8. edycji tanecznego show Polsatu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem był Żora Koroliew. Para odpadła w czwartym odcinku, zajmując tym samym 8. miejsce.

Martyna Kupczyk — Instagram

Martyna Kupczyk prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @martyna_kupczyk. Aktualnie jej profil obserwuje prawie 41 tysięcy osób.