Znasz Dorotę Gardias? To musisz także wiedzieć kim jest Żurnalista

Dorota Gardias to znana pogodynka. Jest związana od wielu lat ze stacją TVN. Musimy także wiedzieć, że kobieta w przeszłości startowała z sukcesami w wielu konkursach piękności. Wcale nas to nie dziw. Wystarczy na nią spojrzeć i wszystko już wiemy. Jest to prześliczna kobieta. Obecnie jest związana z równie przystojnym mężczyzną. Dowiedzmy się kim jest Żurnalista.

Kto to taki?

Żurnalista to mężczyzna równie znany jak Dorota Gardias, ale w innych płaszczyznach. Bowiem Żurnalista jest popularnym pisarzem oraz byłym raperem. Dokładnie to ukrywa się od po pseudonimem Żurnalista.pl

Na pewno widzieliśmy wiele osób na ulicach w ubraniach z bardzo charakterystycznym napisem „Miło(ść)”, prawda? Jest to marka odzieżowa, która głównie oferuje kurtki, bluzy, jak i także biżuterię. Dlaczego o tym mówimy? Wszystko ze względu na to, że jest to marka odzieżowa właśnie Żurnalisty.

Nieco więcej informacji

Wiemy już czym zajmował się Żurnalista oraz czym zajmuje się obecnie. Musimy sobie także powiedzieć ile ma lat. Żurnalista urodził się w 1969 roku. Ma zatem pięćdziesiąt jeden lat. Jest to zatem mężczyzna dojrzały. Jest również pasjonatem dobrze zrobionych tatuaży. Widać to już w zasadzie na pierwszy rzut oka. Gdy jesteśmy nieco bardziej zainteresowani jego tatuażami oraz samą osobą, to odwiedźmy jego Instagram. Przykładowo na jego lewej dłoni widnieje wytatuowany rocznik. Nie jest to jednak jego data urodzenia, a tajemniczy 1946 rok.

Życzymy Dorocie Gardias oraz Żurnaliście dużo szczęścia, ponieważ przepiękna z nich para.