Tomasz Karolak, czyli obowiązkowy angaż każdej polskiej komedii!

Karolak jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Wystąpił w wielu pamiętnych programach jak 39 i pół, Rodzinka.pl oraz kilku filmach, o których widownia chciałaby zapomnieć jak np. mocno krytykowany „Wyjazd integracyjny”. Czy jednak gra aktorska to jedyne, z czego znamy tego aktora? Zdecydowanie nie!

Działalność poza szklanym ekranem.

Tomasz Karolak oprócz grania w filmach występuje też na deskach swojego własnego teatru o nazwie IMKA, który otworzył w 2010 roku. Grywał też w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, w teatrze w Łodzi, a nawet w Teatrze Narodowym w stolicy. Z jego działalnością teatralną związane są też pewne skandale. Karolakowi zdarzyło się wystąpić nago, a także wdać w konflikt z władzami Prawa i Sprawiedliwości, którzy odcięli fundusze na działalność artystyczną.

Człowiek orkiestra – dosłownie.

Tomasz Karolak zdolnościami wokalnymi chwalił się już w 2008 roku w serialu 39 i pół gdzie obok odgrywania głównej roli grał też na gitarze i śpiewał. Założył również zespół „Pączki w tłuszczu”. Artysta wydał jedyny singiel w 2013 roku pt. „Tylko bądź”.

Kontrowersyjne poglądy.

Aktor prócz artystycznymi rolami z pewnością zasłynął też nieudaną rolą partnera. Związany od wielu lat z Wiolą Kołakowską, z którą ma dwójkę dzieci, ale niestety nie był w stanie pozostać w monogamii zbyt długo. Choć nie posiada aparycji typowego podrywacza, zasłynął wieloma romansami. Był związany z Magdaleną Boczarską, Lamparską oraz Malicką. Aktor ewidentnie lubi imię Magda, choć nie na tyle, by się ustatkować. Miłością jego życia pozostaje bowiem Violetta Kołakowska, której się nawet oświadczył w 2016 roku.