Perhapsme wprowadza kalkulator rozmiarów

Perhapsme to internetowy sklep z odzieżą dla kobiet, który jako pierwszy w Polsce wprowadza kalkulator rozmiarów Verisaze. Dzięki temu wybór odpowiedniego rozmiaru będzie o wiele łatwiejszy.

Dzięki aplikacji Verisaze, klientki Perhapsme, nie będę musiały już mierzyć się w domu centymetrem krawieckim i studiować tabel rozmiarów różnych marek. Wystarczy, że w kalkulator wprowadzą dane: swój wiek, wzrost, wagę oraz wybiorą typ figury. Po kilku sekundach otrzymają informację, jaki rozmiar ubrania będzie im pasował.

„Niedopasowany rozmiar, to najczęstsza przyczyna rozczarowania zakupem ubrań online oraz główny powód zwrotów. Klientki, z braku czasu lub cierpliwości, niechętnie się mierzą oraz czytają tabele rozmiarów. Tymczasem te ostatnie, w zależności od marki, różnią się. Czasem bardzo znacznie. Dlatego też, PERHAPSME.com zaleca korzystanie z kalkulatora przy każdym zakupie, każdego rodzaju ubrania: spodni, spódnicy, sukienki, bluzki, T-shirtu itd.”– – mówi Katarzyna Sołtysik, prezes PERHAPSME.com.