Opinie na temat portalu randkowego Twoo

Portal randkowy Twoo służy do czatowania, poznawania nowych ludzi, publikowania zdjęć oraz do grania w gry. Serwis działa od 2011 roku. Ilość użytkowników wzrasta z dnia na dzień, a strona obecnie jest tłumaczona na 40 różnych języków.

Portal randkowy Twoo — jak działa?

Twoo oferuje przede wszystkim swoim użytkownikom możliwość poznania nowych ludzi, nie tylko w celach matrymonialnych. Rejestracja w serwisie jest darmowa i nieskomplikowana. Największym atutem portalu randkowego Twoo jest możliwość rozmowy poprzez czat, co znacznie skraca czas oczekiwania na wiadomości.

W przypadku konta darmowego możemy rozpocząć rozmowę z trzema osobami dziennie. Konwersację z większą ilością osób umożliwia płatne konto Premium, które kosztuje 43 zł/m-c. Bardziej opłaca się wykupienie pakietu: 3 miesiące kosztują 109,99 zł, pół roku – 179,99 zł. Konto Premium daje możliwość prowadzenia nieograniczonej ilości rozmów, dzięki czemu prawdopodobieństwa poznania kogoś interesującego znacznie wzrasta. Przy wyborze tego konta, otrzymuje się również dostęp do gier online, co sprawia, że jest ono bardziej widoczne dla innych użytkowników.

Po opłaceniu członkostwa Premium, w przypadku zakończenia okresu jego trwania serwis automatycznie go przedłuża i pobiera opłaty z karty kredytowej. Aby tego uniknąć, należy w ustawieniach konta w zakładce „Unlimited” odznaczyć opcję „odnów automatycznie”.

Znalezione obrazy dla zapytania: twoo opinie
Portal randkowy Twoo

Zalety portalu Twoo

  • Duża liczba zarejestrowanych użytkowników
  • W serwisie Too rozmawia się poprzez czat, co skraca czas oczekiwania na wiadomości.
  • Wyszukiwarka, dzięki której można ustalić preferowany przedział wiekowy, płeć rozmówcy oraz dzielącą odległość.

Wady portalu Twoo

  • Wysokie opłaty za Premium.
  • Gry on-line dodatkowo płatne.
  • Portal prowadzi nieco agresywną politykę i wymusza dostęp do danych oraz kontaktów na każdym kroku rejestracji.
  • Portal rozpowszechnia spam w skrzynce mailowej. Pozyskując kontakty od zarejestrowanych użytkowników, rozsyła wiadomości nawet do osób, które z niego nie korzystają.