Michalina Sosna – co powinniśmy o niej wiedzieć?

Michalina Sosna była jedną z uczestniczek jubileuszowej edycji show muzycznego stacji Polsat pod tytułem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kim dokładnie jest? Co o niej wiemy? Gdzie możemy ją zobaczyć poza Polsatem? Sprawdźmy to.

Kim jest Michalina Sosna?

Michalina Sosna urodziła się na Śląsku. Dokładnie w Tychach. Jest absolwentką łódzkiej filmówki. Musimy także wiedzieć, że występowała dwukrotnie na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych oraz Teatralnych w Moskwie. Była tam nominowana do nagrody głównej żeńskiej za rolę Małgorzaty, w którą się wcieliła w spektaklu pod tytułem „Z Różewicza dyplom”. Aktorkę możemy także podziwiać między innymi chociażby na deskach Teatru 6 piętro, Teatru Capitol oraz Teatru Kamienica.

Musimy wiedzieć, że aktorka ma także na koncie dokładnie dwie role w naszych rodzimych serialach. Mowa o serialu „Przyjaciółki”, jak i także bardzo popularnym „La La Poland”. W serialu „Przyjaciółki” mistrzowsko wcieliła się w rolę Aldony. Jesteśmy pełni podziwu.

Co wiemy o jej życiu prywatnym?

Michalina Sosna niezmiernie mocno chroni swoje prywatne życie. W związku z powyższym w Internecie nie znajdziemy na jego temat zbyt wiele informacji. Na pewno nie dowiemy się czy ma męża, partnera czy też dzieci. Jak widać wiemy niewiele.

Możemy nieco podpatrzeć na profilu Instagramowym. Znajdziemy ją pod nickiem michalina_sosna. Musimy wiedzieć jednak, że i tu dzieli się bardziej swoim życiem zawodowym, a nie prywatnym. Na chwilę obecną aktorkę followuje już ponad trzy tysiące fanów. Jest to zatem bardzo dobra liczba.