Kinga Rusin i jej Instagram

Kinga Rusin to prezenterka i dziennikarka telewizyjna, właścicielka marki eko kosmetyków Pat&Rub. W telewizji pracuje od 2003 roku, od 2005 prowadzi weekendowe wydania porannego programu Dzień Dobry TVN. Ma dwie córki z Tomaszem Lisem, którego poznała w 1993 w gmachu Telewizji Polskiej. W 2006 roku wzięli rozwód, obecnie dziennikarka jest w związku z prawnikiem Markiem Kujawą.

Kinga Rusin podobnie jak i inne znane osoby prowadzi Instagram. Dziennikarka publikuje tutaj swoje zdjęcia z podróży oraz projektów telewizyjnych, pokazuje czas spędzony z najbliższymi, zamieszcza emocjonalne wpisy, które pod jej postami komentuje tysiące osób. Trzeba tu podkreślić, że Kinga Rusin jest zagorzałą obrończynią praw zwierząt, angażuje się w walkę o środowisko, walczy z homofobią, bierze udział w wielu kampaniach społecznych.

Kinga Rusin bardzo mądrze prowadzi swój Instagram. Nie znajdziesz tam bezmyślnych zdjęć ani treści. Warto się wzorować na jej koncie. I wcale nie dziwi, że Kinga Rusin ma aż 431 tys. obserwatorów a jej Instagram cieszy się tak dużą popularnością.