Kim jest Ariana Grande?

Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek, jak i także idolek nastolatków na całym świecie. Co powinniśmy wiedzieć o tej artystce?

Najważniejsze informacje o wokalistce

Ariana Grande pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Jest jedną z największych gwiazd popowej muzyki oraz ulubienicą młodych słuchaczy. Jej największe hity to Into You, Break Free czy też Problem. Swoją karierę rozpoczęła na Broadwayu, grając w spektaklu o tytule „13”. Jednak dopiero sławę przyniosła jej główna rola w telewizyjnym serialu „Victoria”. W Polsce był on emitowany na kanale Nickelodeon. Był to dokładnie 2010 rok. Jednak Ariana Grande zawsze marzyła o karierze piosenkarki. Zaczęło się od soundtracku do właśnie tej samej produkcji. Później gwiazda podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią o nazwie Republic Records. W roku 2013 wydała płytę „Yours Truly”.

Traumatyczne przeżycie

Ariana Grande przeżyła zamach na swoim koncercie, który odbył się w Manchesterze. Jak podała policja z Wielkiej Brytanii w zamachu tym zginęły 22 osoby, w tym także dzieci. Co więcej 59 osób zostało rannych.

Piosenkarka jest bardzo rodzinną osobą. Bardzo często pokazuje się w towarzystwie członków swojej ukochanej rodziny. Jej rodzice Edward oraz Joan rozwiedli się, gdy dziewczynka miała zaledwie osiem lat. W życiu wokalistki bardzo często pojawia się także jej babcia – Marjorie. Fani Ariany nazywają ją bardzo pieszczotliwie Nonna. Nie znamy osobiście Ariany, ale mamy wrażenie, że jest to bardzo dobra i uczynna dziewczyna.