Gdzie zjeść w Krakowie? Oto kilka miejsc dla każdego!

Jeśli zastanawiasz się gdzie zjeść w Krakowie – wybierz jedną z poniższych propozycji, które zaskakują smakiem, klimatem i są doceniane przez wielu gości! W tym malowniczym mieście zjesz naprawdę dobrze! Oto kilka miejsce, które powitają Cię pysznym menu!

Gossip Cafe

Knajpka jest uznawana za jedno z lepszych miejsc w Krakowie. Jedzenie jest pyszne, świeże, a serwowana kawa uchodzi za najlepszą mieście. Skosztuj wybornego śniadania w wersji słodkiej lub słonej!  Koniecznie zabierz ze sobą psa!

Yana Sushi Restaurant

W tej knajpce znajdziesz wyborne sushi w tradycyjnym oraz nowoczesnym wydaniu. Pyszne i świeże produkty sprawią, że nasycisz się swoimi ulubionymi specjałami!

Veganic restaurant

Klienci polecają ziołowe frytki oraz inne roślinne specjały. Klimat miejsca przyciąga, a dania takie jak wegańska lazania, pyszne gnocchi oraz niezwykle sycące burgery zadowolą Twoje wegańskie podniebienie!

Dalej nie wiesz gdzie zjeść w Krakowie? Przejrzyj popularne serwisy, które oferują dostęp do opinii na temat każdego lokalu gastronomicznego na świecie!