Blog Kasi Tusk Makelifeeasier – jak zmieniał się na przestrzeni lat

Kasia Tusk założyła blog Makelifeeasier w 2011 roku. Takim wpisem powitała swoich pierwszych czytelników:

„Cześć! Co u Was słychać? Ja, razem z moją przyjaciółką Zosią, postanowiłyśmy założyć blog, który miałby umilić życie, osobom podobnym do nas. Nasza inicjatywa powstała, ponieważ zauważyłyśmy, że dzisiejszy świat daje nam mnóstwo możliwości, dotyczących naszych strojów, kosmetyków, form spędzania wolnego czasu, czy preferencji kulinarnych. Jednak nadmiar tych opcji, powoduję u nas nie tylko ból głowy ale i szczuplejszy portfel. Jest tego tyle, że łatwo się w tym wszystkim pogubić. Dlatego, jedną z tych rzeczy o których będziemy tutaj pisać, będzie to, co wszystkie lubimy najbardziej czyli ZAKUPY oraz związane z nimi niebezpieczeństwa.”

Blog Kasi Tusk Makelifeeasier aktualnie na Facebooku obserwuje ponad 150 tysięcy fanów, a na Instagramie wpisy blogerki śledzi 322 tys. osób.

Wierni fani bloga Kasi Tusk Makelifeeasier na pewno zauważyli, że jej styl przez te wszystkie lata zbytnio nie zmienił się. Blogerka nadal lubi stylizacje proste i bardzo bezpieczne. Puchówki, leginsy, kamelowe trencze, bawełniane bluzy, szpilki w odcieniu nude – to najczęściej przez nią wybierane rzeczy. To co na pewno uległo zmianie to zdjęcia, a właściwie ich jakość. Na początku były dość nieostre, ale odkąd Kasia zaczęła szkolić się z fotografii, niczego nie można już im zarzucić.