Natalia Maczek – zapamiętajmy to nazwisko

Czy słyszeliście o liście Hypebeast? Na niej właśnie znalazła się Natalia Maczek oraz Tomasz Wirski. Są to założyciele marki MISBHV. Jest to bardzo luksusowa marka, która została założona przez Polkę i doceniona w zasadzie na całym świecie. Stroje zaprojektowane przez Natalię Maczek zakładane są przez chociażby Cardi B, Rihannę czy też Gigi Hadid. Chyba pań tych nie trzeba nikomu przedstawiać, prawda?

Do czego nawiązuje marka Natalii

Natalia Maczek tak naprawdę jest już bardzo znaną projektantką. Śmiało możemy powiedzieć, że jest znana na całym świecie. Wcale nas to nie dziwi. Kreacje Natalii chyba na każdym robią wrażenia. Nie możemy tutaj zapomnieć o Tomaszu Wirskim, który to pracuje z Natalią.

Kolekcje stworzone przez tą dwójkę są wyjątkowe. A do czego nawiązują? Nawiązują poniekąd do polskich doświadczeń, stylów, a nawet subkultur, które kojarzymy z minionych dekad. Wiadomo, że większość z nas lubi się wrócić do innych czasów, w których po raz pierwszy randkowaliśmy czy też poznaliśmy naszą drugą połówkę. Takie wspomnienia dobrze nam robią. Miło jest nam także, że ktoś w swoich kolekcjach odnosi się do tych właśnie czasów. Marka MISBHV miała także szansę współpracować z takim prestiżowymi markami jak KITH czy też wszystkim znany Reebok.

Media społecznościowe

Czy możemy gdzieś podejrzeć Natalię Maczek oraz jej dzieła? Jak najbardziej tak. Takim miejscem są oczywiście media społecznościowe projektantki. Na nich dostrzeżemy kreatywność kobiety. Szczególnie polecamy zerknąć na Instagrama kreatorki. Polka na swoim profilu zamieszcza bardzo sporo zdjęć z wybiegów. Bardzo interesujące się także jej inspiracje, którymi lubi się dzielić ze swoimi fanami.