Kim jest Kasia Bielecka?

Czy Kasia Bielecka jest Ci znaną osobą? Jeśli jesteś fanem sportu Pole Dance, to na pewno tak. Poza tym, że jest to przepiękna kobieta, to jeszcze na dodatek bardzo utalentowana oraz utytułowana. Pora powiedzieć sobie o niej nieco więcej.

Udowodniła, że trudny trening popłaca

Kasia Bielecka jest Mistrzynią Polski oraz Mistrzynią Europy Pole Sport. Kobieta Pole Dance już trenuje od 2014 roku. Jest certyfikowaną instruktorką Fitness oraz oczywiście Pole Dance. Co robi na co dzień? Gdzie możemy ją spotkać? Tak naprawdę na co dzień pracuje jako instruktor. prowadzi liczne lekcje, zajęcia oraz także warsztaty. Nie jest związana jednak z jednym miastem. Możemy zapisać się na jej zajęcia w wielu miastach w naszym kraju.

Nie wiemy jak na to wszystko znajduje czas, ale jeszcze na dodatek zajmuje się pokazami artystycznymi Pole Dance na różnych festiwalach oraz także na eventach. Widzowie kojarzą ją także z występów w wielu programach telewizyjnych. Możemy chociażby tutaj wymienić „Mam Talent” czy też „Pytanie na Śniadanie”.

Instagram oraz YouTube

Katarzyna Bielecka prowadzi także swoje bardzo mocno rozwinięte profile w social mediach. Szczególne warto zerknąć na jej kanał na YouTubie oraz także profil na Instagramie. Zauważymy na nich, że mamy do czynienia z naprawdę dużą profesjonalistką. Kobieta udowadnia nam, że cały czas się rozwija, jak i także stara się na dodatek poszerzyć swoją wiedzę. Cały czas bierze udział w wielu warsztatach, jak i także w wielu kursach. Jest zdania, że człowiek powinien się cały czas rozwijać.