Kim jest Grzegorz Damięcki?

Grzegorz Damięcki to polski aktor filmowy i teatralny, który popularność zdobył dzięki roli Tomasza Nawrota w filmie Pakt oraz Grzegorza Molendy w serialu Belfer. Jest również aktorem dubbingowym. Swojego głosu użyczył m.in. w produkcjach takich jak AvengersIron Man 3 oraz Thor: Mroczny świat.

Grzegorz Damięcki — wiek, wzrost, życie prywatne

Wiek aktora wszystkich zaskakuje. Grzegorz Damięcki urodził się 15 listopada 1967 roku ma więc 54 lata, a wiele osób daje mu 10 mniej! Wynika to z faktu, że jest mężczyzną bardzo zadbanym i wysportowanym. Do tego dochodzi nienaganna prezencja oraz wzrost – 180 cm.

Od lat szczęśliwie związany ze scenografką i architektką Dominiką Laskowską. Mają trójkę dzieci: Antka i Olę, którzy są w wieku nastoletnim, oraz 5-letnią Jankę.

Kto jest ojcem Grzegorza Damięckiego?

Ojcem Grzegorza jest aktor Damian Damięcki, a matka — Barbara Borys-Damięcka z zawodu jest reżyserem. Jednak nie tylko jego rodzice związani są ze światem aktorskim. Dziadek oraz babcia — Dobiesław i Irena Damięccy również byli aktorami. Aktorem jest także bratanek Maciej Damięcki oraz stryjeczny brat — Mateusz Damięcki.