Kim jest Georgina Tarasiuk?

Georgina Tarasiuk zadebiutowała w programie muzycznym „Szansa na sukces”. Miała wywczas tylko jedenaście lat. Wykonało rewelacyjną interpretację utworu pod tytułem „Dłoń” Natalii Kukulskiej. Absolutnie zdeklasowała konkurencję.

Genialne dziecko

Georgina Tarasiuk bardzo szybko została okrzyknięta dzieckiem wręcz genialnym. Zapraszano ją na koncerty, które były organizowane przez Telewizję Polską oraz mówiono o tym, że jak najszybciej powinna wejść do studia. Piosenkarka swój pierwszy album wydała w roku 2002. Dokładni cztery lata później nagrała singiel o tytule „Niedorosła miłość”, który się cieszył sporą popularnością.

Georgina także śpiewała z Piotrem Rubikiem czy tez Violettą Villas.

Jak potoczyły się jej losy?

Obecnie Georgina Tarasiuk razem z Piotrem Lewańczykiem, który jest jej życiowym partnerem tworzy udany duet o nazwie Blauka. Pierwsza płyta tego zespołu pod tytułem „Miniatura” ukazała się na rynku w miesiącu wrześniu 2019 roku. Muzycy swój styl określają jako rock retrospektywny rekreacyjny”, a fani Georginy zachwyceni są takim udanym powrotem.

Obecnie Georgina, która jest po trzydziestce bardzo zmieniła się także fizycznie. Artystka przyznała, że jest już po psychoterapii, którą ukończyła kilka lat temu. Zachęcamy do przejrzenia zdjęć Georginy. Dzięki temu będziemy mogli sobie porównać jak na przestrzeni lat zmieniła się. Będziemy w szoku. Naprawdę będziemy z miłą chęcią obserwować jak rozwija się jej kariera oraz postaramy się być na bieżąco z jej karierą. Na pewno jeszcze o niej usłyszymy.