Agnieszka Stępyra (@nissiax83) o kosmetykach i swoim weganizmie

Agnieszka Stępyra (@nissiax83) znana vlogerka od wielu lat mieszka w NYC, gdzie pracuje w salonie piękności. Z wykształcenia jest kosmetologiem, całe jej życie, przynajmniej to zawodowe, kręci się wokół kosmetyków.

Na swoim vlogu Agnieszka Stępyra (@nissiax83) podaje wiele przepisów na naturalne kosmetyki ponieważ jest ich ogromną zwolenniczką. Jak sama podkreśla nie zwraca uwagi na markę i opakowanie, dla niej liczy się skład oraz jakość produktu. Od wielu lat stosuje dietę wegańską, unika firm, które testują swoje kosmetyki na zwierzętach.

Agnieszka Stępyra (@nissiax83) przyznaje, że wbrew panującym opinią, łatwo być weganką w NYC. W mieście jest wiele targów oraz sklepów ze zdrową żywnością, w większości restauracji dostępne jest wegańskie menu, a miejsc typowo wegańskich powstaje coraz więcej. Oczywiście taka żywność jest o wiele droższa, ale warto zapłacić więcej ponieważ różnica w smaku jest bardzo mocno wyczuwalna. W Stanach Zjednoczonych stosuje się wiele substancji, które nie są dozwolone w krajach europejskich, dlatego w warzywach z supermarketu jest dużo chemii.